Czy dowozicie ciastka do klienta?

Nie oferujemy usługi dowozu bezpośredniego. Nasze produkty możesz odebrać w jednej z sześciu lokalizacji na terenie Warszawy. Dostarczamy na miejsce tylko duże torty, które nie mieszczą się w naszych chłodniach ekspozycyjnych.

Czy mogę zamówić tort z napisem?

Nie wykonujemy napisów na tortach.

Czy robicie torty w kształtach - na przykład zwierząt, przedmiotów itd.? Czy robicie torty dla dzieci?

Nie mamy oferty dedykowanej dla dzieci, nie wykonujemy tortów w kształtach niestandardowych. Ponieważ korzystamy wyłącznie z naturalnych składników, nie wykonujemy tortów dekorowanych kolorowymi masami cukrowymi w tak zwanym stylu angielskim.

Czy można zrobić zdjęcia w Waszych lokalach?

Tylko pod warunkiem, że zdjęcia nie mają negatywnego wpływu na komfort pozostałych Gości. Ze względu na powyższe, nie udostępniamy naszych lokali do sesji zdjęciowych.

Które ciastka z oferty nadają się dla kobiety w ciąży i karmiącej piersią?

W żadnym z naszych produktów nie ma surowych jaj i niepasteryzowanego mleka, dlatego wszystkie mogą być spożywane przez kobiety w ciąży i karmiące mamy. Oczywiście sprawa jest zawsze indywidualna: mama lub dziecko mogą mieć alergię na konkretny składnik. We wszystkich naszych lokalizacjach dostępne są listy alergenów, które znajdują się w konkretnych produktach. Zapytaj o listę alergenów naszego doradcę klienta podczas zakupu.

Co z waszej oferty nadaje się dla dziecka?

Jeżeli dziecko nie jest uczulone na konkretny składnik (alergeny to: pszenica, jaja, mleko i produkty mleczne, migdały, orzechy: laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, pistacje, makadamia, sezam), może zjeść wszystko. Dzieci nie powinny jeść produktów zawierających alkohol czyli na przykład Tortu Węgierskiego.

Na czym smażone są pączki i faworki?

Faworki i pączki tradycyjnie smażymy na smalcu.

Czy mogę zamówić faworki bez cukru pudru, makowiec bez lukru, babkę wielkanocną bez pieprzu, Tort węgierski bez alkoholu itd.?

Najmocniej przepraszamy, ale nie zmieniamy receptur i dekoracji naszych produktów.

Ile kosztuje dekoracja na tort specjalny?

Cena dekoracji tortu specjalnego jest uzależniona od rodzaju i ilości wykorzystanych kwiatów lub owoców. Szczegółową wycenę twojego tortu uzyskasz pod adresem kontakt@cukiernialukullus.pl.

Czy są produkty bezglutenowe?

W naszej ofercie jest kilka produktów bez mąki, które mogą być spożywane przez osoby z alergią na gluten: Tort Cassis, Tort Węgierski, Jasminum grandimango, Pavlova. Wszystkie nasze ciasta są jednak wykonywane w jednej pracowni, produkty bez mąki w recepturze mogą więc zawierać śladowe ilości glutenu.