Czy dowozicie ciastka do klienta?

Nie oferujemy usługi dowozu bezpośredniego. Nasze produkty możesz odebrać w jednej z siedmiu lokalizacji na terenie Warszawy. Dostarczamy na miejsce tylko duże torty, które nie mieszczą się w naszych chłodniach ekspozycyjnych.

Czy mogę zamówić tort z napisem?

Nie wykonujemy napisów bezpośrednio na tortach, na specjalne życzenie przygotowujemy eleganckie tabliczki z hotstampingiem zamawiane w drukarni. Tabliczkę z dowolnym napisem możesz zamówić z wyprzedzeniem minimum trzech dni roboczych. Koszt tabliczki to 10 zł.

Czy robicie torty w kształtach - na przykład zwierząt, przedmiotów itd.? Czy robicie torty dla dzieci?

Nie mamy oferty dedykowanej dla dzieci, nie wykonujemy tortów w kształtach niestandardowych. Ponieważ korzystamy wyłącznie z naturalnych składników, nie wykonujemy tortów dekorowanych kolorowymi masami cukrowymi w tak zwanym stylu angielskim.

Czy można zrobić zdjęcia w Waszych lokalach?

Tylko pod warunkiem, że zdjęcia nie mają negatywnego wpływu na komfort pozostałych Gości. Ze względu na powyższe, nie udostępniamy naszych lokali do sesji zdjęciowych.

Które ciastka z oferty nadają się dla kobiety w ciąży i karmiącej piersią?

W żadnym z naszych produktów nie ma surowych jaj i niepasteryzowanego mleka, dlatego wszystkie mogą być spożywane przez kobiety w ciąży i karmiące mamy. Oczywiście sprawa jest zawsze indywidualna: mama lub dziecko mogą mieć alergię na konkretny składnik. We wszystkich naszych lokalizacjach dostępne są listy alergenów, które znajdują się w konkretnych produktach. Zapytaj o listę alergenów naszego doradcę klienta podczas zakupu.

Co z waszej oferty nadaje się dla dziecka?

Jeżeli dziecko nie jest uczulone na konkretny składnik (alergeny to: pszenica, jaja, mleko i produkty mleczne, migdały, orzechy: laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, pistacje, makadamia, sezam), może zjeść wszystko. Dzieci nie powinny jeść produktów zawierających alkohol czyli na przykład Tortu Węgierskiego.

Na czym smażone są pączki i faworki?

Faworki tradycyjnie smażymy na smalcu, pączki na fryturze czyli mieszance olejów roślinnych.

Czy mogę zamówić faworki bez cukru pudru, makowiec bez lukru, babkę wielkanocną bez pieprzu, Tort węgierski bez alkoholu itd.?

Najmocniej przepraszamy, ale nie zmieniamy receptur i dekoracji naszych produktów.

Ile kosztuje dekoracja na tort specjalny?

Cena dekoracji tortu specjalnego jest uzależniona od rodzaju i ilości wykorzystanych kwiatów lub owoców. Szczegółową wycenę twojego tortu uzyskasz pod adresem zamowienia@cukiernialukullus.pl.

Czy są produkty bezglutenowe?

W naszej ofercie jest kilka produktów bez mąki, które mogą być spożywane przez osoby z alergią na gluten: Tort Cassis, Tort Węgierski, Jasminum grandimango, Pavlowa. Wszystkie nasze ciasta są jednak wykonywane w jednej pracowni, produkty bez mąki w recepturze mogą więc zawierać śladowe ilości glutenu.